Emil Zatopek

Nysa

Wtorek   20 Listopad 2018   00:44:33

START Aktualności 2011 Bieg Fiata - Bielsko Biała 29.05.2011.

Autor: Tomasz Kołodziej Czwartek,  27 Październik 2011,  16:39 Odsłon: 3169 Drukuj

XIX Bieg Fiata w Bielsku Białej przeszedł już do historii, w której udział wzięli także biegacze z Nysy. Trasa o trudnym profilu prowadziła głowymi ulicami Bielska z metą pod siedzibą urzędu miejskiego. Bieg ukończyło 767 zawodników z kraju i zagranicy. W roli debiutantów w barwach Nysa Biega wystąpili Słobodzian Jerzy - lekarz z Dzierżoniowa oraz Paweł Żak student Nyskiego PWSZ z Polanicy Zdrój. Nad debiutantami czuwał "stary" biegacz Tomasz Kołodziej.

Nasi debiuanci wspaniale reprezentowali NB na biegu uzyskując rekory życiowe oraz miejsca na podium.

W ramach Biegu Fiata rozegrane zostały XIII Mistrzostwa Polski Lekarzy, w których Jerzy Słobodzian zajął III miejsce w swojej kategorii wiekowej. Śmiało więc możemy stwierdzić, że zawodniczki z teamu NB mogą czuć się bezpieczne mając takiego lekarza w naszej grupie biegowej.