Silesia Eco Run

Jeśli chcesz biegać,
przebiegnij kilometr...
Jeśli chcesz zmienić
swoje życie,
przebiegnij maraton.

Emil Zatopek

Nysa

Czwartek   03 Grudzień 2020   21:27:58

 START Aktualności 2011 Silesia Eco Run

Silesia Eco Run

 Autor: Ryszard Tasarek Czwartek,  27 Październik 2011,  16:46 Odsłon: 4573 Drukuj 
Silesia Eco Run

Rozpoczęcie sezonu startowego dla Nysa Biega już za nami. Przy okazji rozpoczęcia sezonu przywitaliśmy wiosnę...ale niestety tylko tą na papierze w kalendarzu. Około 10 cm śniegu i temperatura bliska zeru to okoliczności w jakich odbył się bieg "Eco Silesia Run" w Chorzowie dnia 20 marca 2011r. Śląski Park Kultury i Rozrywki to miejsce gdzie odbyła się ta sportowa impreza. Start pod samym Stadionem Narodowym, sprawiał, że sportowe emocje były spotęgowane.

Na listach startowych zapisanych około 800 osób do biegu głównego, łącznie z biegiem na 5 km i z zawodnikami Nordic Walking ponad 1000 osób na lini strtowej, wąskiej lini startowej gdzie było ciasno, ale w tym chłodzie to może i dobrze..

Weryfikacja i dbiór pakietów startowych w biurze zawodów okazał się momentem rozczarowania ze względu na zawartość pakietu..

Przebieramy się w szatni Stadionu Narodowego, porządna rozgrzewka i już jesteśmy na lini startu.

Odliczanie...3...2...1...START!

Pierwszy z nas na mecie zameldował się Tomasz Kołodziej, następnie kolejno, Jacek Makowski, Ryszard Tasarek, Tomasz Dąbrowski i Jarosław Klecza. Każdy z nas zrobił życiówkę, więc zawody przechodzą do historii jako naprawdę udane, szczególnie zważywszy na fakt, że to dopiero początek sezonu a my zaczynamy życiówkami... Miejmy nadzieję, że to wróży dobry sezon!

Mapa serwisuNewsletterKontaktFormularz kontaktowyPolityka prywatności

Silesia Eco Run

Copyright © 01-01-2009 Nysa Biega