Emil Zatopek

Nysa

Środa   21 Listopad 2018   06:31:56

START Aktualności 2010 Sławno - Bieg 12 Mostów.

Autor: Tomasz Kołodziej Niedziela,  26 Sierpień 2012,  16:06 Odsłon: 2470 Drukuj

Otrzymaliśmy elektroniczną pocztówkę z wybrzeża od naszego kolegi Jarosława, który przebywając na wczasach aktywnie spędza czas na świeżym powietrzu biorąc udział w miejscowych biegach ulicznych. W Sławnie został rozegrany Bieg 12 Mostów - 109 biegaczy na trudnych wąskich ścieżkach w temperaturze 30 stopni walczyło o trofea. Jarosław Klecza zajął 16 miejsce w swojej kategorii oraz 55 msc. w klasyfikacji generalnej. Tradycyjnie już przed biegiem głównym w Sławnie, rozegrane zostały biegi dla dzieci i młodzieży. I tutaj też nie zabrakło reprezentantów Nysy. Karolinka Klecza wystartowała w biegu na 200 m zajmując 6 miejsce, natomiast starsza siostra Agnieszka zajęła 22 miejsc w biegu na 400 m. Gratulujemy serdecznie całej sportowej rodzinie!!! Czekamy na kolejne pocztówki, gdyż znamy plany startowe na pomorzu i już niedługo bieg w Jarosławcu i Rowach. Pozdrawiamy życząc udanego wypoczynku!!!