XXI Międzynarodowy Bieg po Plaży Jarosławiec

Jeśli chcesz biegać,
przebiegnij kilometr...
Jeśli chcesz zmienić
swoje życie,
przebiegnij maraton.

Emil Zatopek

Nysa

Piątek   04 Grudzień 2020   12:30:58

 START Aktualności 2011 XXI Międzynarodowy Bieg po Plaży Jarosławiec

XXI Międzynarodowy Bieg po Plaży Jarosławiec

 Autor: Jarosław Klecza Czwartek,  27 Październik 2011,  16:33 Odsłon: 4490 Drukuj 
XXI Międzynarodowy Bieg po Plaży Jarosławiec

3 lipca odbył się XXI Międzynarodowy Bieg po Plaży w Jarosławcu. Zgromadził on blisko 700 biegaczy z Polski i z zagranicy. Jest to nowy rekord frekwencji ( w zeszłym roku było "tylko" 550 uczestników). Obsada biegu bardzo mocna z kilkoma reprezentantami Polski i Ukrainy w biegach długich. Zaowocowało to bardzo dobrymi wynikami. Wygrał SHAFAR VITALIY z czasem 48,40 m. Drugi był Chabowski Marcin, a trzecie miejsce zajął Draczyński Adam .

Trasa biegu w tym roku została zmieniona. Omijała betonową opaskę i prowadziła ok. 7,5 km po piasku w stronę Wicia. Jak zwykle "cudowne uczucie" biegu po plaży. Dobrze, że tym razem pogoda sprzyjała biegaczom. Jedynie powrót pasem startowym pod silny wiatr do Jarosławca sprawiał duże kłopoty. Cały dystans wyniósł ok. 15,5 km.

Jak zwykle nie mogło na starcie zabraknąć reprezentantów Nysy. W biegach młodzieżowych na dystansie 500 i 1000 m udanie wystartowały Agnieszka i Karolina Klecza, Bartek i Ala Amrogowicz oraz Mateusz Amrogowicz. Wszyscy reprezentowali grupę NYSA BIEGA.

W biegu długim wystartował Jarosław Klecza, który z czasem 1.12,48 zajął 259 miejsce w grupie blisko 700 uczestników. W stosunku do zeszłego roku czas biegu poprawiony o 15 minut!

Jak zwykle po biegu rozdanie pucharów, losowanie nagród rzeczowych i gorący posiłek. Ogólnie udana impreza z bardzo ładnymi medalami i pamiątkowymi koszulkami. Mam nadzieję, że w przyszłym roku znowu będę miał okazję pobiegać po piasku z widokiem na NASZE PIĘKNE MORZE.

Jaro.

Mapa serwisuNewsletterKontaktFormularz kontaktowyPolityka prywatności

XXI Międzynarodowy Bieg po Plaży Jarosławiec

Copyright © 01-01-2009 Nysa Biega