Maniacka Dziesiątka

Jeśli chcesz biegać,
przebiegnij kilometr...
Jeśli chcesz zmienić
swoje życie,
przebiegnij maraton.

Emil Zatopek

Nysa

Środa   25 Listopad 2020   05:46:44

 START Aktualności 2018 Maniacka Dziesiątka

Maniacka Dziesiątka

 Autor: Marek Pawlik Wtorek,  27 Marzec 2018,  08:00 Odsłon: 1304 Drukuj 
Maniacka Dziesiątka

Na początek sezonu 2018 planowałem pobiec szybką maniacką dyszkę w Poznaniu, niestety kontuzja uniemożliwiła realizacje treningu i ostatecznie debiut wypadł dość słabiutko (42:15)

Pogoda była wyśmienita i na tym właściwie kończą się pozytywy tego biegu.

Po pierwsze moim zdaniem organizatorzy nie ogarniają takiej liczby uczestników co widać już było dzień przed zawodami podczas odbioru pakietów lub namiastki pakietów bo czy plik reklam oraz nędzne piwo można uznać za pakiet startowy?

Otóż kolejka do odbioru tej namiastki pakietu to było jakieś ogromne nieporozumienie. 5 stanowisk a ludzi chyba z 2000. Kolejka zawijana w sali, potem przez całe schody na parter a potem jeszcze ze 200m na zewnątrz budynku. I to było dzień przed zawodami. Co się działo w dniu zawodów boje się pomyśleć.

Kolejny duży minus to tłok na trasie. Ostatnie 3km biegnie się wąską alejką spacerową na terenie Malty i biorąc pod uwagę ilość uczestników po prostu nie mieszczą się na niej. Pozostaje obieganie po trawie i topniejącym śniegu.

Podczas biegu brak jakiegokolwiek punktu z wodą czy izo. Po prostu nic, zero. Po biegu natomiast nie było żadnego posiłku regeneracyjnego.

Ogólnie wrażenie pozostało niemiłe i chyba raczej tam nie wrócę.

Fajny weekend z rodzinką zrekompensował jednak te braki.

Mapa serwisuNewsletterKontaktFormularz kontaktowyPolityka prywatności

Maniacka Dziesiątka

Copyright © 01-01-2009 Nysa Biega