IX OGÓLNOPOLSKI BIEG SŁUŻB MUNDUROWYCH - Głuchołazy ...

przebiegnij maraton.

Emil Zatopek

Nysa

Sobota   06 Styczeń 2018   16:41:27

START Aktualności 2011 IX OGÓLNOPOLSKI BIEG SŁUŻB MUNDUROWYCH - Głuchołazy 17.09.2011.

IX OGÓLNOPOLSKI BIEG SŁUŻB MUNDUROWYCH - Głuchołazy 17.09.2011.

Maraton oczami debiutanta

29. HASCO-LEK WROCŁAW MARATON - 11.09.2011r.

V Setka Morsów Króla Neptuna

BIEGI DZIECI I MŁODZIEŻY PRZY IX OGÓLNOPOLSKIM BIEGU SŁUŻB MUNDUROWYCH W GŁUCHOŁAZACH

Jak co roku, we wrześniu reprezentacja SP1 w Nysie wybrała się do Głuchołaz na Ogólnopolski Bieg Służb Mundurowych. Tym razem najważniejszym punktem wyprawy nie były starty, a udział w marszobiegu dla Przemka Maciejczyka, młodego lekkoatlety, biegacza z zaprzyjaźnionego klubu Juvenia Głuchołazy. Zawodnik ten od pewnego czasu zmaga się z chorobą. Wierzymy, że Przemek szybko wróci na bieżnię! W marszobiegu wzięło udział ponad tysiąc osób.

W kategorii szkół podstawowych rozegrano po 3 biegi dziewcząt i chłopców. Reprezentantki SP1 w Nysie wygrały wszystkie biegi. W klasach IV zwyciężyła Julka Makówka, bieg klas V wygrała Daria Baranowska, Sara Tkaczuk pokonała współzawodniczki z klas VI.

Wśród nagradzanych pierwszych szóstek znaleźli się: Marta Ligocka 3. w biegu klas IV, Ola Stefanowicz 5., Ala Zaklukiewicz 6.w tym samym biegu, Agnieszka Stefanowicz 6. w biegu klas VI, Radek Rejmoniak 6. w biegu klas IV, Dawid Tlałka 6.w biegu klas VI.

Agata Wajdzik reprezentując SP3 w Nysie zajęła 4. pozycję w biegu klas VI, Michał Hoszman z ZSS uplasował się na 3. miejscu wśród chłopców z klas VI. Wszystkie dzieci, oprócz szkół reprezentowały klub MUKS "Gim2" Nysa.

W Biegu głównym na dystansie 10km wystartowali nasi starsi zawodnicy: Lidia Poczkajska, Andrzej Adamus,Jacek Makowski, Krzysztof Sarkowicz, Daniel Niemiec, Magdalena i Paweł Droździk. Gratulujemy udanego występu !!!