XXV Bieg Zaślubin w Kołobrzegu

Jeśli chcesz biegać,
przebiegnij kilometr...
Jeśli chcesz zmienić
swoje życie,
przebiegnij maraton.

Emil Zatopek

Nysa

Sobota   24 Październik 2020   10:22:55

 START Aktualności 2011 XXV Bieg Zaślubin w Kołobrzegu

XXV Bieg Zaślubin w Kołobrzegu

 Autor: Tomasz Kołodziej Czwartek,  27 Październik 2011,  16:45 Odsłon: 4348 Drukuj 
XXV Bieg Zaślubin w Kołobrzegu

W ramach popularyzacji biegów jako czynnej formy rekreacji fizycznej oraz promowanie naszej grupy i miasta Nysy w północnych krańcach Polski nasz kolega Paweł Droździk w dniu 20 marca 2011 wystartował w XXV Międzynarodowym Biegu Zaślubin rozgrywanym na dystansie 15 km. Na szybkiej płaskiej trasie wzdłuż nabrzeża tego polskiego kurortu Paweł jako peacemaker Gulunka (jednego z liderów bratniej grupy Malbork Biega) osiągnął czas 1:08:04 netto, co upalsowało go na 218 miejscu wsród 606 startujacych.

Jak wynika z relacji Pawła bieg ten był badzo dobrze zorganizowany, sprawne biuro zawodów, szybka i płaska trasa, przepiękna nadmorska sceneria, śliczny medal z ładnym dyplomem i koszulką oraz dużo smacznego jedzonka z szeroką gamą napojów po biegu. Nadto ceremonia wręczania nagród w muszli koncertowej przy akompaniamencie fajnych grajków. Do pełni szczęścia brakowało jedynie słonecznej pogody. Nie do końca ona dopisała albowiem było chłodno i jak zwykle (na tej imprezie) wiał mocny wiatr od morza.

Bieg ten był kolejną imprezą tego naszego nyskiego tułacza na odległych nam ziemiach północnej Polski. Był kolejną okazją do zaciśnienia więzi z biegaczami z Trójmiasta oraz terenów tzw. Krzyżakowa :) :) :)

Mapa serwisuNewsletterKontaktFormularz kontaktowyPolityka prywatności

XXV Bieg Zaślubin w Kołobrzegu

Copyright © 01-01-2009 Nysa Biega