ULTRA 68KM

Autor: Renata Pędzik Poniedziałek,  24 Lipiec 2017,  20:24 Odsłon: 1034 Drukuj
ULTRA 68KM

Kolejny bieg z cyklu "mam marzenie, muszę, chcę?"!!!

Dnia 22.07.2017 wzięłam udział w zawodach na dystansie 68 km. Oto parę informacji głównych z tego biegu

ULTRA 68KM

Trasa: Lądek-Zdrój - Przeł. Gierałtowska - Czernica - Rozdroże Zamkowe - Złoty Stok - Lądek-Zdrój

DANE TRASY

Długość trasy: 68 km

Najwyższy punkt: Czernica (1083 m. n.p.m.)

Pomoc na trasie: niedozwolona, tylko na bufetach

Pogoda tego dnia dopisała, aczkolwiek było strasznie duszno co przełożyło się na ilość wypitej wody w ciągu biegu (5 l). W biegu wystartowało 238 osób. Nie ukończyło 19. Mój czas to 10 godzin 15 minut co dało mi 104 miejsce w kategorii open. Kobiet wystartowało 48. Ja uplasowałam się na 15 miejscu, a w mojej kategorii czyli K-40 ukończyło 17 kobiet, a ja wskoczyłam na 3 miejsce. Kolejny inny bieg zaliczony i odfajkowany. Czas szukać czegoś innego?